loading
Freelance çalışmak için müsaitim

Merhaba , BenHarun Aşık

CV İndir
Sidebar

Adsense Hesabı Alma

adsense alma

Adsense hesabı alırken dikkat etmeniz gerekenbelli başlı durumlar vardır . Adsense hesabı alma işlemi gerekli prosedürler uygulandığında hem satıcı için hem de alıcı için gayet kolay bir işlemdir.

Adsense Hesabı Alma işleminde nelere dikkat etmeliyiz?

Öncelikle satıcı taraf size hesabın pinli ya da pinsiz olduğunu belirtmek zorundadır. Pinli olup olmadığını öğrenmek için hesapta biriken bakiyenin 10 dolar eşiğinde az ise pin gönderilmemiş demektir . Hesaptaki toplam bakiye miktarını Ödemeler -> İşlemler -> İşlemleri Görüntüle kısmında bakabilirsiniz .

Adsense Hesabı alma
Adsense Hesabı Alma

2.ci olarak Adsense hesabı alma işleminde Politika merkezine bakarak ihlal olup olmadığını görmemiz gerekiyor . Eğer hesap ihlalli ise sağ üstte bildirim çubuğunda veya politika merkezinde ihlalin sebebi görülebilir

politika merkezi
Politika Merkezi

3.üncü olarak mutlaka Adsense hesabı alma işleminde Kullanıcı Yönetimi kısmı kontrol edilmedilir. Eğer kullanıcı yönetimi kısmında farklı bir mail varsa o mail ile hesap geri alınabilir . Adsense hesabı alındıktan sonra orda bulunan başka bir mail varsa mutlaka o mail kullanıcu yötemini kısmından kaldırılmalıdır .

Bu kısma Erişim ve yetkilendirme -> Kullanıcı Yönetimi kısmından ulaşabilirsiniz .

4.olarak da mutlaka adsense hesabı alma işleminde hesabın İLK Maili ile alınması gerekmekte .Eğer ilk mail ile alınan bir hesabınız varsa ödeme yöntemini kendi banka hesabını olarak değiştirebilirsniz tersi olması durumunda yani ilk mail ile almadığınız hesapların ödeme yöntemini DEĞİŞTİREMEZSİNİZ .

Bu yüzden sıkıntı çekmemek için hesapları ilk mail ile almaya özen gösterelim .

Adsense hesaplarını nerelerden alabiliriz ?

Bunun için en önemli ticaret kaynağı webmaster forumlarıdır. Adsense hesabı alma işleminde benim size önereceğim tek ve en önemli webmaster formu r10.net dir . Bunun harici wTğmaracı iyinet gibi forumlar veya facebooktaki Adsense Türkiye Paylaşım sayfasından adsense hesabı alabilirsiniz .

R10 forumundan nasıl hesap alabiliriz ?

Öncelikle forumdaki üyelere mesaj göndermek için bir üyeliğiniz olması gerekir . Üyeliğinizle foruma giriş yaptığınızda Google Adsense -> Adsense Hesap Alış – Satış kısmından konulara bakabilirsiniz .

Güvenli bir alışveriş için nelere dikkat etmemiz gerekir ?

Forumdaki hesap alacağınız kişinin profiline girip incelemelisiniz. Kimlerle ticaret yaptığını olumlu veya olumsuz trade yani ticaret puanlara mutlaka bakmalısınız . Forumdaki kişinin üyelik tarihi de oldukça önemlidir . Eski üyeliği olanlardan ve ticaret puanı yüzde yüze yakın olanlardan adsense hesabı alma işlemi yapabilirsiniz.

Eğer hesap satın almak istemiyorsanız kendi hesabınızı kendiniz açabilirsiniz .Bunun için adsense onay taktiğime göz atabilirsiniz

  • Bunu Paylaş :

Leave a comment